تبلیغات
تواضع بی جا آخرین حد تكبر است - در آمد به شیوه ماتریکس
درباره وبلاگ

آرشیو

طبقه بندی

آخرین پستها

پیوندها

پیوندهای روزانه

نویسندگان

ابر برچسبها

نظرسنجی

آمار وبلاگ

Admin Logo
themebox

در آمد به شیوه ماتریکس

   آشنایی با سیستم

شما که ساعت ها به اینترنت وصل هستید چرا تا به حال به فکر درآمد زایی این جعبه جادویی نبوده اید. این فرصت را از دست ندهید زیرا چه بسا دیگر سراغ شما نیاید و آن وقت است که دوستانتان کلی پول از این راه کسب کرده اند. و شما چه؟ هیچ .   پس برای یک بار هم که شده در یک کار 100% مطمئن و شفاف شرکت کنید . شاید تا حالا در بین بستگان شما کسی به فکر این گونه درآمدها نبوده است و شما اولین کسی هستید که با این شیوه جدید درآمد آشنا شده اید. و این برای جذب زیر مجموعه بهترین زمان و بهترین موقعیت است!!!

ببینید مشکل اصلی دولت محترم با شرکت های هرمی و به اصطلاح گلد کوئستی(البته با این عبارت مخالفم چون گلد کوئست یه نتورک با شناسنامه است وخیلی هم قدرتمنده) اینه که درهمه جای دنیا حتی امریکا فعالیت شرکت های دسیسه ی هرمی ممنوع اعلام شده است چون که(FTC(Federal Trade Comision کمیسیون نظارت بر تجارت،که مستقیماًزیر نظر دیوان عالی لاهه AIC فعالیت می کند شرکت های دسیسه ی هرمی را جرم محسوب کرده واین شرکت ها را با شرکت هایی که از طریق نتورک مارکتینگ فعالیت می کنند کاملاًمتفاوت می داند.همیشه وقتی پدیده ی جدیدی به وجود می اید به دلیل اینکه همگان اطلاع کامل و جامع(یا بهتر بگم شناخت)از ان پدیده ندارند مخالفانی در برابر ان به وجود می ایند که به تدریج و به مرور زمان با کسب اطلاع واگاهی ،این مخالفت ها ودر هم امیختن همه ی مسایل با هم از بین مب رود.البته این به این معنا نیست که دولت با نتورک مارکتینگ مخالفه چون خدا رو شکر بعد از چندین سال بالاخره افراد باسوادی توی راس دولت قرار گرفتن و خودشون خوب میدونن که این یه علمه که کشور برایه پیشرفت و پیشبرد اهداف اقتصادیش به اون نیاز داره.  در حال حاضر نتورک مارکتینگ وتجارت الکترونیک(e-comerce )در اکثر دانشگاه های دنیا تدریس میشه ودانشگاه شهید بهشتی هم در شروع تدریس این رشته است.اگر از دانشگاه های تخصصی تو این زمینه بخوام اسم ببرم میتونم به دانشگاه بزرگ GITA اشاره کنم.در حال حاضر نزدیک به ۱۴۰ شرکت ایرانی در داخل کشور به فعالیت تجاری از طریق نتورک مارکتینگ می پردازند.برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی نتورک مارکتینگ ومطالب بالا می تونید به مجله ی همه چیز مراجعه کنید.واما اگر صحبت در مورد خروج ارز از کشور باشه باید اینو بگم که این سیستم حتی به اندازه ۱ ریال هم خروج ارز نداره چون ثبت نام کاملا مجانیه!!!و برعکس بقیه نتورک ها فقط ورود ارز به کشور در اون وجود داره!!!   برای اینکه بیشتر از این نوع سیستم نتورک مارکتینگ که جدید ترین و آخرین سیستم علم نتورک مارکتینگ توی سراسر دنیاست به مطالب پائین رجوع کنید.

شانس همیشه در خونه آدمو میزنه ولی خیلی وقت ها حوصله نداریم بریم درو باز کنیم!!!

 

دوست داری پولدار بشی بدون اینکه پولی بدی ؟؟؟

 !با عضویت رایگان در این سایت به صورت ماهیانه حقوق دریافت نمایید  !

مطمئن باش که سر کاری نیست و کلاه برداری هم نیست . کاملا مفید وبدون ضرر ... 


یک کار کاملا قانونی:

 

این سایت شما را عضو نمی کند بلکه استخدام می کند !!

 

دوستان دراین سایت حتماعضوشوید.نیازی هم به خواندن ایمیل وکلید ندارید.فقط باید زیر مجموعه کسب کنید همین.

 

دوست عزیز ازت میخوام که اگه واقعاً به زندگی آیندت اهمیت میدی ، فقط یه بار این مطالب رو تا آخر به دقت بخونی و بعد در موردش تصمیم بگیری.

 

چیزی از دست نمیدی !! مطالبی که من در پایین آوردم نه دروغه ، نه سرکاری و نه کلاهبرداری .                                                                                                                    

 

تصمیم با خودته!!

 

این مطالب میتونه آیندۀ تو رو کاملاً عوض کنه!!

 

در آمدی باور نکردنی!!

 

بدون حتی 1 ریال پول دادن!!

شاید تا حالا تو خواب هم همچین درآمدی نداشتی!!

اما میشه به این درآمد رسید.

حالا میپرسید چطوری؟ نگران نباشید من بهتون یاد می دهم .فقط باید باور کنید بعد تصمیم بگیرید و بعد مطالب زیر را بخوانید و عمل کنید ... ( یادتون باشه شما هیچ چیز را از دست نمی دهید پس مطمئن باشید نه کلاهبرداری و دروغ در میونه و نه ماجرا سر کاریه ! )

اول شما را با این نوع فعالیت سودمند اقتصادی آشنا می کنم ...   

                    کسب درآمد دیوانه کننده     

تا آخر این مطلب را بخوانید

اول اینو بگم که شما با این سایت حتما می تونید کسب درامد کنید. با خوندن قسمت های مختلف سایت 100% اطمینان حاصل می کنید. چرا که اگر خبری نبود من این همه برای نوشتن این مطالب وقت صرف نمی کردم .

حالا خودت می دونی!

اینجا فقط کمی از اعتبارات کمپانی رو براتون میگم که دلیل ایمان منو درک کنید!!! 
 
۳۰۰Billion Dollar Global Industry
اعتبار این شرکت از طریق بیمه نامه جهانی و پر آوازه
sslتضمین شده و 4 شرکت بین المللی از این کمپانی پشتیبانی میکنند که از جمله انها به ویزا کارت و مستر کارت می توان اشاره کرد و البته آدرس و شماره تلفن شرکت نیز موجود می باشد . پس می توان کار خود را به طور مطمئن و قانونی و با اعتمادی که گفتم شروع کرد. جای شکی برای شما نمی مونه یعنی با توجه به قرارداد با اس اس ال حداقل تا 60سال این سایت بیمه شده و سودی دو طرفه عاید همه خواهد شد.اینم در مورد ssl بگم که ضامن و بیمه کننده کمپانی هایی مثل yahoo , msn وحتی خود credit card و visa میباشد.
دوستان فقط به این مطلب هم اشاره کنم این ها تمام اعتبارات این کمپانی عظیم نیستند!!!  
تولید کارت اعتباری (
Credit Card ) در آمریکا ۹۰۰ میلیون تیراژ دارد که برآورد شده با قدرتی که این سیستم دارد فقط در آمریکا به بیش از ۶۵ میلیون عدد ارتقاء پیدا کند.

راستی دوستان کمپانی Free Card Matrix توسط آقای Mark Colyer و آقای Anthony uva پایه گزاری شده است که پیش بینی می شود اعضای آن در سال بیش از Multibillion Dollar سود و منفعت نسیبشان شود. 

 

* مزیت سیستمFree Card Matrix نسبت به سیستم های دیگر:

نیاز ندارید محصولی را به دیگران بفروشید!!!
سیستم کاملا 
Freeو رایگان است!!!
کاملا واضح و روشن است و نکته گنگی در آن وجود ندارد!!!
دارای بالاترین درجه بیمه و ضمانت از
SSL و پشتیبانی شونده از طرف کمپانیهای بزرگی چون !!!Master Card و  Visa
فعالیت در این سیستم توی ایران کاملاْ قانونیه.
دوستانتان فقط از طریق لینک دعوت شما می توانند عضو شوند.
این سیستم تنها سیستمی است که سقف درآمدی فوق العاده بالایی داره.
 این سیستم کاملا قانونی می باشد.دلیل این حرف من چیه؟
پایین رو بخوانید

 

و...و...و....

دوست عزیز شما اصلا احتیاجی به خرج کردن پولت نداری چون این سیستم کاملا مجانیه!!!   این کار انقدر قدرتمند و شیرینه که ما با هم می تونیم توش موفق بشیم فقط یک قدم تا این قدرت بی چون و چرا فاصله داری همین الان ثبت نام کن چون هنوز اول اولشه نمی خوای که از این قافله عقب بمونی!!!

  می خواهید باور کنید                                              


می خواهید باور نکنید

جدید ترین سیستم درا مد زایی مافوق تصور

بی تفاوت نباشید .....بی تفاوت نباشید .....بی تفاوت نباشید....

اگر نسبت به این سیستم بی تفاوت باشید به شما حق میدم چون خود من هم این سیستم رو اول چیزی به جز اتلاف و قت و دروغ نمی پنداشتم.....ولی مطالب رو بخونید تا باور کنید.

من اینجا نخواستم feel felt found رواجرا کنم فقط حقیقت

و حرف دلمو زدم پس به خاطر خودتون و خانوادتون هم که شده فقط چند

دقیقه برای خوندن این مطالب وقت بزارین تا به صحت حرفام ایمان بیارین.

قابل توجه افراد بالای 18 سال می توانید کارت بین الملی داشته و در کنار ان از درامدش نیز استفاده کنید تمامی مراحل کار رایگان و با بیمه نامه خواهد بود کارت رو بی خیال درامدشو بچسب قانونی و رایگان !

علت قانونی بودن : پولی از کشور خارج نشده و بر اساس اینکه تمام مراحل کار از طریق بانک انجام خواهد شد پس به اقتصاد کشور به طور غیر مستقیم کمک خواهد شد تنها سیستم قانونی ، واقعی،درامدزا در کشور .

 برای کسانی که در زمینه ی کسب درامد اینترنتی فعال هستندسیستم هایی را که از طریق MLM فعالیت می کنند مورد بررسی قرار می دم:

۱- سایت های پید تو کلیک : اگر فردی بخواهد در این سایت ها فعالیت کند درواقع برای دریافت مبلغ خوب باید زیر مجموعه فراوان داشته باشد که تا ان موقع از جیب خود پول اینترنت فراوانی خرج کرده است حال اگر می خواهید در این سایتها فعالیت کنید به خاطر 1 سنت برای 60 ثانیه خود می دانید ولی ....مگر اینکه اینترنت رایگان در اختیار داشته باشید...

۲-سایت های سرمایه گذاری یا هایپ در میان: از این سایت ها فقط 3 سایت پا برجا مانده است که یکی از ان ها در کشور خود به طور رسمی به ثبت رسیده و بقیه ازمایش نشده اند پس در کل فقط از یک هایپ مطمئن هستیم که اونم خدا می دونه همین طور پا بر جا خواهد ماند یا بر اساس سقوط سهام ورشکست خواهد شد ولی بازم برای درامد از این سایتها نیاز به سرمایه گذاری است که ما برای پول دار شدن باز نیاز به یک کار دیگه داریم .

۳-نت بوک،ایپود،مانیتورو...: در واقع کار اصلی این سایت تبلیغ محصولات شرکت به صورت رایگان می باشد که از این طریق هم از سایت ها و هم از شرکتها مبلغی را دریافت می کند در حالی که هیچ کس از این سایت خیری ندیده باز اگر باور ندارید اصرار نمی کنم.

کلا سیستم های قدیم رو فراموش کنید چون ایگلد دیگه تموم شد.

بهتر است راه رفته را نپیمایید چون به همان جایی خواهید رسید که دیگران رسیدند از تجربه 2 ساله ما در اینترنت استفاده کنید.

حال می خواهم به شما سیستمی را معرفی کنم که نه تنها از شما برای ثبت نام پولی دریافت نمی کند بلکه به شما کارتی را ارائه می دهد که می توانید از طریق ان کسب درامد کنید لطفا به گفته های زیر دقیق توجه فرمایید اعتبار این شرکت از طریق بیمه نامه sslتضمین شده و 4شرکت بین المللی از این کمپانی پشتیبانی می کنند که از جمله انها به ویزا کارت و مستر کارت می توان اشاره کرد و البته ادرس و شماره تلفن شرکت نیز موجود می باشد . پس می توان کار خود را به طور مطمئن و قانونی و با اعتمادی که گفتم جای شکی برای شما نمی مونه یعنی با توجه به قرارداد با اس اس ال حداقل تا 60سال این سایت بیمه شده و سودی دو طرفه عاید همه خواهد شد.

طریقه ی کار در کمپانی و نوع کسب درامد از ان:

 فقط این رو بگم زیاد به مغز خود فشار نیاورید چون از قدرت وحشتناک کسب درامد این سیستم مغز انسان از کار می افتد پس به گفته های زیر دقیق توجه نمایید مطمئنم اگر حالا توجه نکنید یا تنبلی کنید 2ماه دیگر پشیمان خواهید شد چون سیستمی با اعتبار زیاد و بیمه نامه و رایگان می باشد خیلی زود میلیون ها نفر عضو خواهد داشت البته تنها درایران .

اول بگم که این شرکت فعال در زمینه صدور کارت اعتباری می باشد ولی چون اکثر این کارتها فقط در امریکا به کار می اید به ما فقط سود دهی سیستم می ماند یعنی می توانیم کسب درامد کنیم (کارت رو بی خیال) یا اینکه پس از کسب ثروت از این طریق یه سفر به امریکا برید و حالشو ببرید.

خوب میریم سر اصل مطلب شما در این سایت ثبت نام می کنید یا بهتر بگم سفارش صدور کارت می دهید بعد از اینکه در این سایت عضو شدید از طریق لینک اهدائی از سایت می توانید تا 10 رده پورسانت دریافت کنید ولی 35دلار پورسانت شما بابت هزینه کارت کسر خواهد شد البته شما هر چند نفر که بخواهید می توانید مجموعه مستقیم پیدا کنید یعنی در امد از این سیستم بی نهایت می باشد به محدودیت level های سایت نگاه نکنید حالا پورسانت وحشتناک سیستم ؛

شما ثبت نام می کنید و بابت هر شخصی که مستقیم معرفی کنید 10دلار دریافت می کنید و از اون به بعد هر نفر که از طریق اونها یا مجموعه اونها ثبت نام کنند تا 10 مرحله بابت هر نفر 2دلار دریافت می کنید بجز مرحله4که بابت هر نفر در این مرحله به عنوان جایزه 5 دلار دریافت می نمایید خوب یه توجه به مثال زیر بکنید تا قدرت سیستم دستتون بیاد :


فرض کنیم شما در مرحله اول شما 5 نفر معرفی کردید و بعد از اون دیگه کار نکنید و سیستم به همین روال ادامه پیدا کنه یعنی شما در نهایت بعد از اتمام 10 مرحله درامدی بالغ بر $24,423,475 را کسب نموده اید البته شاید به نظر غیر معقول بیاد ولی وقتی اعتبار سایت رو نگاه می کنی دیگه جای شکی نمی مونه که راسته و در ضمن کافیه که یه حساب کوچولو کنی حالا به اون قدرتی که می گفتم پی بردید نمی خوام گیجتون کنم ولی من یه ماتریکس10 رو در نظر گرفتم وقتی حساب کردم دیدم چشام داره سیاهی میره 

من خودم حتی نتونستم به ریال حساب کنم صفراش گیجم کرد حالا دیگه چی میگین نمی خواین تریلیاردر شوید اونم رایگان البته رایگان که نه اول کار کن بعد پولو بده چطوره؟ (اعتبار سایت یادتون نره )

ولی یه چیز دیگه هم بگم که مطمئن شوید من یه ایمیل به سایت فرستادم که چطوری شما این همه پول رو پرداخت می کنید؟(پول پورسانتها از کجا جور میشن؟ ) اینطوری که برای شما سودی نمی مونه ؟ درجواب فرستادن:

 من با مترجم این نامه رو ترجمه کردم گفتند که : اگر ما می خواستیم کارت خود را در تلویزیون یا در رسانه های دیگه تبلیغ کنیم باید مبلغ هنگفتی هزینه می کردیم و این ریسک را به همراه داشت که هیچ کس از کارت های ما استفاده نکند چون اعتبار این کارت در امریکا صدق می کند ولی ما با این روش اول مشتری می گیریم بعد اونم برامون مشتری میاره و سپس ما کارت را فعال می کنیم ( سودی 3 طرفه یعنی بانک صادر کننده ، ما و شما) یا به عبارتی سودی که بانک های صادر کننده کارت بر می دارند بیشتر از سودیست که یکنفر از طریق سیستم خود برمی دارد و بیشتر از ان ما تقسیم 1میلیاردی (جمعیت امریکا) را به چند صد میلیارد مشتری افزایش دادیم. و تازه مشتری های خارجی که از کارت استفاده نمی کنند به نوعی سود دیگری برای بانک هاست و بیشترین سودی که ما از این کارت ها می بریم تبدیل هزینه تبلیغات رادیو تلویزیونی کم تاثیر به جمع کردن مشتری و بازاریاب برای ماست یعنی دو نشان بایک تیر!

هنوز اول این سیستم است

و هیچ کسی از این سیستم خبر ندارد اگر می خواهید در

لول های بالایی

کمپانی باشید همین امروز اقدام کنید!

شک نکنید

شما می توانید سرشاخه های نتورک های بزرگی چون کوئست و ماین و ای بی ال و غیره رو به کار قانونی و پر درامد دعوت کنید چون یک سیستم معتبر و قانونی با درامد بالاست. بیمه نامه اس اس ال و ویزا کارت و مستر کارت رو فراموش نکنید.

اما طریقه دریافت پورسانت ها : کسانی که در امریکا یا هلند و یا کانادا زندگی می کنند می توانند پورسانت خود را از طریق بانک یا کارت خود برداشت کنند اما کسانی که در خارج از ایالات متحده امریکا زندگی می کنند مانند ما ایرانیان وقتی که اعتبار حساب شما به 50دلار رسید برایتان به صورت چک ارسال میشه یعنی اگر شما فقط 9نفر مستقیم معرفی کنید به این مبلغ دست خواهید یافت (خیلی زودتر از اونی که فکرشو بکنید به این مبلغ دست خواهید یافت) .


(
Enhanced Picture)

 

 مزایای این سیستم نسبت به سیستم های دیگر :

1- کاری کاملا قانونی و حمایت شده با درامد فوق العاده

2- نیاز به تعادل و تقارن خاصی نیست

3- در امد در این سایت نا محدود است ( بستگی به فعالیت خود فرد دارد )

4- پورسانت به صورت چک به ادرستون ارسال خواهد شد که می توانید در همه بانک هایی که شعبه ارزی دارند به راحتی نقد کنید

5- سایت معتبری که علاوه بر بیمه نامه sslاز طریق ویزا کارت و مستر کارت و2 شرکت امریکایی ساپورت می شوند

6- نیازی به داشتن حساب ارزی نداشته و اعتبار سایت به اندازه ای است که میتوان به فامیل و افراد خانواده خود نیز این نوع کسب و کار را گفت و چون نیازی به مبلغی نیست پس اگر نتوانست کار کند شکست مالی نداشته و برخورد خانوادگی نیز روی نمی دهد.

7- ثبت نام چند نفر از یک رایانه البته با شرایط خاص به قسمت آموزش ثبت نام مراجعه کنید

آموزش ثبت نام

      آموزش ثبت نام

اول این موارد را اماده کنید بعد ثبت نام را انجام دهید تا در اینترنت زیاد منتظر نشوید

طریقه نوشتن ادرس پستی :

اموزش نوشتن ادرس به انگلیسی: ادرس خود را درست وارد كنید چون بعضی جوایز غیر نقدی به آدرستان ارسال خواهدشد

 کوچه :Alley                           بلوار : Blvd                   طبقه: Floor                     شماره پلاک : No

 واحد:Unite                              بعد از: after                شرقی:east                        خیابان: St

 میدان: Sq                         بزرگراه: Free Way           خیابان بزرگ : Ave             غربی:west 

 شمالی :north                     جنوبی: south               چهار راه: Cross               ساختمان : Bldg

  قبل از: before                      جاده: Rd

نمونه یک آدرس کامل پستی در زیر آورده
شده سعی شده بیشتر لغات در این آدرس
استفاده شود، تا شما دوست عزیز با رعایت
قوائد نوشتن آدرس بتوانید نشانی دقیق
پستی خود را قید نمائید.

برای مثال:
تهرانپارس- خیابان حجر بن عدی- بعد از
چهار راه تیر انداز- خیابان 160 غربی-
12 پلاک – واحد5 .
Unit 5, No 12, West 160 St, Hojr ebne oday Ave, after Tirandaz Cross Tehran Pars

لازم نیست در این قسمت نام شهر، استان،
کد پستی و ... را وارد نمائید. در فیلدهای
پائین تر می توانید آنها را درج کنید.

حالا از طریق لینک زیر وارد سایت شوید برای ورود کلیک کنید

       لینک ثبت نام :

 

 
http://www.FreeCardMatrix.com/referal.aspx?refid=babazadeh
 

سپس روی گزینه join now در بالای صفحه سمت چپ کلیک کنید.یه صفحه باز میشه که تو قسمت بالای اون جلویReferrer's ID یوزر نام منو نوشته.

اول یه مطلب : تمام سوالات رو بدون اشکال و درست پاسخ دهید در صورت اشتباه بودن مشخصات تضمینی برای دریافت چک و نقد شدن ان نمی دهم.

مشخصات باید به انگلیسی وارد شود:

First Name :نام کوچک خود را بنویسید

MI :جلوی این مورد را خالی بگذارید

Last Name :نام خانوادگی خود را بنویسید

Company Name :جلوی این مورد را خالی بگذارید

Email Address :ادرس ایمیل خود را بنویسید

Verify Email Address :تکرار ادرس ایمیل

Account Type : Personal Company Fundraiser


Street:ادرس منزل(در پایین اموزش نوشتن ادرس وجود دارد)

City :نام شهر

 Iran:Country ایران را انتخاب کنید و چند لحظه صبر کنید

Other State :نام استان

Zip Code :کددر این قسمت کد پستی ۱۰ رقمی را بدون خط فاصله بنویسید

 Home Phone Number :شماره ی منزل


نوشته شده توسط :آرش
شنبه 11 فروردین 1386-12:03 ب.ظ
نظرات() 

http://dan3bradshaw53.sosblogs.com
چهارشنبه 18 مرداد 1396 09:48 ق.ظ
I every time emailed this website post page to all my friends, for the reason that
if like to read it next my friends will too.
https://cherymccalla.wordpress.com
شنبه 14 مرداد 1396 08:40 ق.ظ
Hurrah, that's what I was searching for, what a material!
existing here at this weblog, thanks admin of
this site.
BHW
چهارشنبه 30 فروردین 1396 01:13 ب.ظ
I loved as much as you will receive carried out right here.
The sketch is attractive, your authored subject matter stylish.

nonetheless, you command get got an shakiness over that you wish be delivering the following.
unwell unquestionably come further formerly again since exactly the same
nearly a lot often inside case you shield this hike.
BHW
جمعه 11 فروردین 1396 07:35 ب.ظ
I have to thank you for the efforts you have put in penning
this site. I'm hoping to view the same high-grade blog posts
by you in the future as well. In truth, your creative writing abilities has motivated me to get my very own blog now ;)
حسین
یکشنبه 16 دی 1386 05:01 ق.ظ
سلام ببخشید آیا فعال كردن كارت اختیاری است یا حتما باید آن را فعال كنیم لطفا اگه میشه هر چه زودتر پاسخ را به ایمیلم ارسال كنید. با تشكر hosin_taghavi2000@yahoo.com
سلمان خان از بندرعباس
چهارشنبه 31 مرداد 1386 03:08 ق.ظ
سلام عزیز جان ... من یه آپ کوچولو کردم که از همه یه سوال پرسیدم اگه شما هم بیای به این سوال جواب بدی ممنونت میشم ... منتظر حضور آسمونی شما دوست عزیز هستم ... راستی اگه میشه به دوستای دیگرت هم بگو بیان نظر بدن .... سلمان خان همون که بیشتر از همه دوست داره ... یه آسمونی تنهای تنها id:ye_asmone_royaie در پناه حق یا علی خدا نگهدار ...
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر